Дневна доза 4146 08. јун 2022.
НАС И НАТО ТРИ МИЛИЈАРДЕ!
Ако су нам (Руси) пријатељи, пошто говоре да јесу, онда (Сергеј Лавров) није требало да планира да дође у овом тренутку, да не идем у ону крајност да кажем да је требало да нас замоле да им уведемо санкције. , потпредседница одлазеће Владе из СНС-а, „Euronews“
НАТО КАМИОНСКА (ВЕЛЕ)СИЛА
Црногорци имају пословицу: Нас с Русима милиони, без Руса два камиона. Па ето, нек их је сада два камиона. Пустићемо их и тужно их испратити погледом… Они опет желе да буду робови и шта ми ту можемо. , предавач на руској Високој школи економије, о одлуци Црне Горе да забрани прелет авиона руског министра спољних послова, „Спутњик“







Да л' си дао паре за Сребреницу или ниси дао? Да л' си дао за ово, а да л' ниси за оно? Што си рекао 500 динара, то је много за ТВ претплату? Кажемо, нећемо 500, већ 150 динара. Данас се јавља НУНС, НДМНВ, не знам како се већ зову: Е, требало је 500, а не 150 динара. 'Ајде, бре, људи! Шта је требало да урадим? Хоћете ли 500 динара или 150? 'Ајде, договорите се.