Орао је пао (није газела)!

Драган Васиљевић Није мени пао хеликоптер. Немам ја хеликоптер... На једном тренажном лету и тренажној обуци, приликом приземљења хеликоптер се – ако ћемо да прихватимо реч „пао“, није пао, ту се срушио.

Драган Васиљевић, директор полиције, на Скупштинском одбору за безбедност, о паду хеликоптера „Газела“ током тренажног лета